Welcome to peaceful videos.

Click to continue to: izlence.mbirgin.com

YouTube Videoları Ekleyerek
Para Kazanın!

Seçkin, değerli ve orijinal videolara yer verme amacında olan izlence projesine video önererek para kazanabilirsiniz.

Tüm yapmanız gereken, istenen kriterlere uygun YouTube videolarını sisteme eklemektir. Onaylanan her bir video karşılığında, 0.01$ ila 0.05$ (1-5 cent) arasında kazanılmaktadır. İstenen kritelerlere ne kadar uyulursa, kazanç o denli artmaktadır.
Toplam kazancınız 3$ ve üzeri olduğunda, Paypal veya Alertpay ile ödeme alabilirsiniz.

Başlamak için, öncelikle izlence.mbirgin.com sitesine giderek Register sayfasından basitçe üye olabilirsiniz.

Oturum açtıktan sonra, alt menüde yer alan Suggest Video (Video Öner) bağlantısına tıklayıp, istenen kriterlere (sayfa altındaki notlar) uygun video önerebilirsiniz.

Eklenecek videoların içerikleri hakkında daha çok fikir sahibi olmak için, sitede yer alan videoları inceleyebilirsiniz.
Şu an için, daha çok orijinal ve belli bir seviyede olan (açık-saçık olmayan) müzik klipleri kabul görmektedir. Zaten site incelendiğinde, muhafazakâr bir içeriğe sahip olduğu kolayca anlaşılabilir.

Önerdiğiniz video bir editör/yönetici tarafından kontrol edildikten sonra, uygun görülürse yayına girecek ve siz ücret kazanacaksınız. Video onaylanmaz ise, pay alamayacaksınız.

Videolarınızın durumunu, onaylanması durumunda elde ettiğiniz kazancı ve toplam kazancınızı kendi panelinizden takip edebilirsiniz.

Onay süresi, 1-2 gün sürebilmektedir.

Şu an için, günlük 5 adet video önerebilirsiniz.Daha sonrasında videolarınızın kabülü oranında bu sayı artabilecek veya azalabilecektir.

Siteden Video Örnekleri